مشاوره امور گمرکی
بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی با داشتن پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، مشتریان خود را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی (تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها و …) یاری نموده و خدمات لازم را به ایشان ارائه می‌نماید.

تصمیم گیری در خصوص شروع یک فعالیت تجاری مستلزم این آشنایی‌ها و برآوردی از هزینه‌های مترتبه بر خرید و فروش، اعم از قیمت کالا، هزینه‌های حمل (دریایی، زمینی، هوایی یا مرکب)، هزینه‌های گمرکی و … دارد.

بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی با داشتن پرسنل با تجربه و بهره گیری از آخرین اطلاعات راهبردی، مشتریان خود را در زمینه آشنایی با کلیه امور گمرکی ( تعرفه ها، قوانین، مقررات، بخشنامه‌ها و …) یاری نموده و خدمات لازم را به ایشان ارائه می‌نماید.

همچنین گروه بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی بمنظور تسهیل امور بازرگانی مشتریان خود در زمینه‌های امور گمرکی و ترخیص کالا، واردات و صادرات، ثبت سفارش و اخذ مجوزهای مورد نیاز، خرید خارجی و گرفتن نمایندگی، حواله‌های ارزی و اعتبارات اسنادی، ترانزیت و حمل و نقل جاده ای، استریپ و استافینگ تاکنون اقدام به ارائه خدمات مشاوره رایگان و مؤثری نموده است.

 روش استعلام و مشاوره از بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی که برای همه اقشار می تواند مناسب باشد.

مراجعه به وبسایت و بخش تماس با ما و ارسال تصویر ساهه خرید یا همان پیش فاکتور فروشنده از طریق ایمیل یا آیدی تلگرام یا واتساپ بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی و اعلام مشخصات خودتان جهت استعلام گیرنده که با بررسی دقیق مواردی همچون تعرفه و مجوزهای قانونی لازم و سایر موارد به موازات قوانین جاری کشور ایران می توانید محاسباتی تقریبا دقیق تری از کالای وارداتی و یا صادراتی بدست آورید.

مشاوره امور گمرکی
کیمیا تجارت پویان شیمی 03 مرداد 1400
این پست را به اشتراک بگذار
برچسب‌ها
بلاگ های ما
بایگانی
مراحل واردات از خرید خارجی تا ترخیص کالا
گروه بازرگانی کیمیا تجارت پویان شیمی آماده همکاری با واحد های تولیدی و بازرگانان محترم از مرحله خرید کالا تا تحویل در انبار می باشد.